Sosyal Medya:

Hakkımızda

Anasayfa Kurumsal

ERP Bilgisayar Yazılım Danışmanlık

Üretim dilini konuşuyoruz.

1987 yılından bugüne kadar üretim, planlama, finans, kalite, insan kaynakları, personel, ithalat-ihracat ve bakım konusundaki bilgi birikimlerimizi firmaların hizmetine sunmak amacıyla 2001 yılında kurulmuştur. En son teknolojiyi kullanarak Android, IOS, AI, IoT, Big Data, Blockchain ve Cloud teknoloji platformlarını kullanarak geleneksel iş sorunlarını çözmek için dijital çözümler üretiyoruz.

 

Tüm çözümlerimiz %100 yerli yazılım olup merkezimiz Bursa’dır. Ağırlıklı olarak otomotiv sektörüyle çalışan şirketimiz yazılım uygulamaları konusunda nadir tam entegre ve Türk mevzuatına uygun programlardan bir tanesidir Kanuni değişiklikler çok kısa sürede yerine getirilmekte ve bakım anlaşması olan firmalara ücretsizdir.

ERPIS YAZILIM proje bazlı çalışan bir teknoloji şirketidir.

Şirketlere özgü veya şirketlerin prosedür ve formları ile çalışan ara yüzler programın daha rahat uygulanabilmesi amacıyla revize edilmektedir. Programımızda, TS, ISO ve QS kalite sistemlerinin istediği formlar ve raporların %90’ı mevcuttur. Raporlarımız ayrıca grafiklerle de desteklenmektedir.

 

ERPIS YAZILIM işletmenizdeki işleri çok daha kolay ve az maliyetle etkin bir şekilde yönetebilmenizi sağlamak için tasarladığımız ERPIS kurumunuzun tüm birimlerinin koordine eden dinamik ve bütünleşik yapısıyla iş süreçlerinizi iyileştirir, güncel ve güvenilir bilgi sağlayarak, yöneticilerinizin doğru veriler ışığında hızlı karar almalarına imkan verir.

 

Ayrıca, mobil sistemli desteklerle yeni çağa adapte olmanızı ve her an iş yerinizdeki verimliliği takip etmenizi sağlar.

 

ERP programlarının başarısı üst yönetimin etkin desteği, bilgisayar ve bilgisayar alt yapısının uygunlugu, proje liderinin işletme bilgisine sahip olması, çalışanların normal çalışma saatleri dışında ek zaman ayırlmaları, kuruluş çalışmalarında ekibin sabit kalması ve yürütücü firmanın iş ve işletme tecrübesi ile bölümler arası koordinasyonun tam olarak sağlanması ile mümkündür.

Kurumsal Değerlerimiz

STRATEJİ & VİZYON

Gerçek inovasyonun, ilgili ileri teknoloji çözümlerin uygulanmasından gerçek işletme sorunlarına dayandığına inanıyoruz. Teknoloji endüstrisinde düşünce lideri olarak görülen ve ileri teknoloji üreten çalışanlar geliştirmek istiyoruz.

KALİTE GÜVENCESİ

Gelişimin tüm aşamalarında test sunuyoruz. Kalite Güvence (QA) ekibimiz sadece gerçek cihazlarla çalışır ve çeşitli ortamlarda testler yaparız. Şık, güvenilir ürünler elde etmek ve endüstri standartlarını aşmak için ayrıntılı bir test planları ve test senaryoları oluşturulmuştur.

SÜREKLİ GELİŞİM

En yeni araçları ve teknolojileri takip ediyoruz. Müşterilerimizin faaliyetleri, sonuçları ve proje durumunu izlemelerine yardımcı olan bir proje izleme aracı olan, gözden geçirilen değişikliklerin yalnızca yaşama geçirildiğinden emin olunmasına yardımcı olan ayrı bir geliştirme ortamı oluşturuluyor.

Yenilik ve Mükemmellik

Firmanızın ihtiyacı olan yazılım çözümlerimiz ile bir dijital dönüşüm stratejisi geliştirerek gereken teknolojik adımlarınızı atın ve rekabet gücünüzü arttırın.

0850 885 4315

Languages