Sosyal Medya:

ERPIS ProPDKS PTMS

Anasayfa ERPIS ProPDKS PTMS

Destek için

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve detaylı projelendirme için bize ulaşabilirsiniz.

info@erpyazilim.com
0850 885 4315

Personel Devam Kontrol Sistemi

Saatlik çalışanlar düşünülerek tasarlanan ProPDKS PTMS, karmaşık zamanlama zorlukları için sınıfının en iyisi iş gücü planlaması sunmaktadır. İş gücünüz insan kaynakları tarafından düzenlenmiş veya birden fazla yere yayılmış olsun, mobil dostu çözümümüz çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin tek bir merkezi programdan çalışmasına izin verir. Çizelgeleme doğruluğu, iletişim, uyum uyumu ve iş gücü maliyetleri çizelgeleme optimize edildiğinde iyileştirilir.

 

Yöneticileriniz, zaman ve katılımı merkezi zamanlama ile bütünleştirerek, kimin zamanlanmış olduğunu veya olmadığını görebilir. Bir anda, yöneticiler planlanmamış devamsızlıkları hızlıca tanıyabilir, kayıp çalışanla iletişim kurabilir ve ProPDKS PTMS içinde uygun bir yer bulabilir. Operasyon günlerini iyileştirmenin ötesinde, yöneticileriniz, iş gücünüzdeki tüm zamanınızı ve katılım verilerinizi rapor ederek daha iyi iş kararları alabilir.

ProPDKS PTMS’in işletmenize sağladığı avantajlar nelerdir?

  • Karmaşıklığı kolayca yönetin: Kurumsal iş gücü ortamları karmaşıktır. İster daha büyük iş gücü, isterse birden fazla yer, kritik görev hizmetleri veya uygunluk gereklilikleri olsun, ProPDKS PTMS bu karmaşıklığı, kuruluşların genellikle pahalı hatalara ve kaçırılmış fırsatlara yol açan kaostan kaçınmasına yardımcı olmak için otomasyonla yönetir.
  • İş gücü planlama ve daha fazlası: Zamanlama, özünde olmasına rağmen ProPDKS PTMS, başvuru sahibi izleme ve onboarding, iş gücü tahmini ve zaman ve katılım gibi diğer güçlü iş gücü yönetimi temellerini sunar. Bu araçlara ek olarak, ProPDKS PTMS ayrıntılı raporlama, analitik ve yüzlerce sistemle entegrasyon yeteneği sunar.
  • Diğer yazılımlarla uyumluluk: ProPDKS PTMS platformu, kuruluşunuzun ihtiyaçlarına uygun bir zamanlama çözümü yapılandırmak için rakipsiz bir esneklik sunar. Bu son derece yapılandırılabilir yazılım, planlama ve iş gücü yönetimi konusundaki derin anlayışımızla birleştiğinde, müşterilerimizin önemli ölçüde daha düşük iş gücü maliyetleri, daha yüksek verimlilik ve daha yüksek işçi tutumu elde etmelerini sağlar.
  • Profesyonel destek ekibi: ProPDKS PTMS, binlerce müşterinin iş gücü çizelgeleme işlemlerini optimize etmesine yardımcı olan on yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Özel müşteri başarı ekibimiz, uygulamadan günlük kullanıma kadar her aşamada yardımcı olmak için istekli ve isteklidir. Kendimizi bir iş ortağı olarak görüyor ve müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarını sağlama konusunda çok kararlıyız.

Languages